PROMOCIJA PROJEKTA ”ZAIGRAJ U KLUBU OSMJEH”


Dana 30.listopada 2021.djelatnici i korisnici udruge za pomoć djeci s posebnim potrebama i poteškoćama u učenju “Osmjeh” sudjelovali su na manifestaciji jesenski sajam i Kestenijada. Sajam je održan na Gradskoj tržnici u Pleternici. Na održanoj manifestaciji djelatnici naše udruge održali su još jednu promociju programa “Zaigraj u klubu Osmjeh”. Provedbu programa financijski podržava Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike sa iznosom od 150.000,00 kuna. Svim zainteresiranima predstavili smo rad naše udruge uz prethodno izrađene radove naših korisnika. Podjelom promotivnih materijala (letaka, kišobrana, kemijskih olovaka..itd ) nastojali smo zainteresirati i druge ljude da postanu članovi i korisnici naše udruge. Osim toga, podržali smo rad drugih udruga koje djeluju na području Grada Pleternice.

Evo i nekoliko slika 😉


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *